top of page

Oferta Pracy: Koordynator Projektów i Wydarzeń Kulturalnych

Agencja Ochrony i Konserwacji Zabytków poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Projektów i Wydarzeń Kulturalnych z doświadczeniem w organizacji wydarzeń społecznych.

UWAGA! Oferta skierowana jest dla mieszkańców Warszawy lub osób stale przebywających w Warszawie.

Zakres obowiązków:

- Planowanie, organizacja i koordynacja wydarzeń plenerowych promujących ochronę zabytków (tj. pikników, festiwali, dni, etc.).

- Planowanie i nadzorowanie logistyki wydarzeń.

- Współpraca z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi.

- Zarządzanie zespołem projektowym oraz wolontariuszami.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie na 1/4 lub 1/2 etatu.

- Wynagrodzenie na poziomie 30 zł za godzinę prac.

- Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Pracę w zgranym zespole, pełnym pasjonatów ochrony dziedzictwa.

Wymagania:

- Doświadczenie w organizacji wydarzeń społecznych i kulturalnych (tj. pikniki, festiwale, dni).

- Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.

- Znajomość zagadnień związanych z ochroną i konserwacją zabytków.

- Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania projektami.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na ochronę dziedzictwa kulturowego i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: kancelaria@aoikz.pl.

Termin składania aplikacji: do 12 lipca 2024 r.

Comentários

bottom of page